ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Прийом дітей в дошкільні заклади здійснюється відповідно до ст. 14 Закону України «Про дошкільну освіту», «Положення про заклад дошкільної освіти», затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 27 січня 2021 р. № 86, основних положень Статуту закладу дошкільної освіти.

Зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування.

Зарахування дитини здійснюється згідно з відповідним наказом керівника закладу дошкільної освіти.

Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.

До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:

Копія свідоцтва про народження дитини;

Медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

Для зарахування дитини з ранніми проявами туберкульозної інфекції, малими формами туберкульозу до санаторних груп до заяви про зарахування додається довідка територіального закладу охорони здоров’я чи протитуберкульозного диспансеру.

Для зарахування дитини до спеціальних груп до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини щодо виявлених особливостей розвитку (порушень зору, мовлення, опорно-рухового апарату, затримки психічного розвитку).

Для зарахування дитини з інвалідністю до закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування додаються:

копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.

Шановні батьки!!!

У ЗДО №361 діють правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей.

Просимо Вас дотримуватися таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до ЗДО у – до 8.00 та забирати - до 16.30

2. Приводити дитину в ЗДО у чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

3. Приводити в ЗДО здорову дитину, повідомляти вихователям про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ЗДО

5. Вихователь зобов`язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб (сипу, розчосу, педикульозу, загноєння очей), нездужання (головний біль, хворе горло), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).

6. Якщо під час ранкового прийому у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов`язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

7. Батьки або особи, що за їх дорученням приводять дитину в ЗДО, мають передати її вихователю. Не припустимо відправляти дитину до дитячого садка саму, без супровіду дорослого.

8. Батькам треба заздалегідь повідомляти вихователя щодо осіб, яким вони доручають забрати дитину з ЗДО. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.

9. Вихователь не має права віддавати дітей з ЗДО неповнолітнім дітям, батькам в нетверезому стані.

10. Вносити плату за харчування до 20-го числа кожного місяця.

11. Вихователь не несе відповідальність за збереження коштовних прикрас (сережки, хрестики тощо).

"ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД"

З вересня 2013 року Ви маєте можливість зареєструвати свою дитину до дошкільного закладуу системі «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади».

За наявності Інтернету ваше спілкування з районним реєстратором проходитиме виключно дистанційно – в електронному режимі. Якщо доступу до мережі Інтернет у вас немає, вам допоможуть районні реєстратори, співробітники дошкільного закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 28