КОМПЛЕКСНІ ТА ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

• Впевнений старт. Освітня програма для дітей молодшого дошкільного віку (за загальною науковою редакцією Т.Піроженко)

• Впевнений старт. Освітня програма для дітей середнього дошкільного віку (за загальною науковою редакцією Т.Піроженко)

• Впевнений старт. Освітня програма для дітей старшого дошкільного віку (за загальною науковою редакцією Т.Піроженко)

• Дитина. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років (науковий керівник - В. Огнев’юк

Програмно-методичний комплекс Ю.В. Рібцун "Корекційна робота з розвитку мовлення дітей з фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення

ПАРЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ

• Горизонтальний пластичний балет. Програма з фізкультурно-корекційної роботи в дошкільних навчальних закладах за авторською естетико-оздоровчою системою (авторський колектив - М. Єфименко, Ю. Єфименко)

• Дитяча хореографія. Програма хореографічної діяльності дітей віком від 3 до 7 років. (автор - А.Шевчук)

• Казкова фізкультура. Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (автор - М. Єфименко)

• Моя країна — Україна. Програма з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку (авторський коллектив - Н. Гавриш, О. Косенчук, Т. Піроженко)

• Мудрі шахи. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (авторський колектив - В. Семизорова, О. Духновська, Л. Пащенко)

• Скарбниця моралі. Програма з морального виховання дітей дошкільного віку (автор - Л. Лохвицька)

• Україна — моя Батьківщина. Програма з національно-патріотичного виховання для дітей середнього та старшого дошкільного віку (за загальною науковою редакцією О. Рейпольської)

• Англійська мова за методикою асоціативних символів для старшого та молодшого шкільного віку (від 5 до 10 років) закладів дошкільної та загальної середньї освіти. Навчальна програма. (автор – С.Гунько)