Статистика сайту

Сейчас на сайте 1 пользователь и 55 гостей.

Карта сайту

Основні новини

02.05.2024 - 11:03

30 квітня 2024 року в режимі відеоконференції відбулося перше заняття в Школі дистанційного навчання для вчителів української мови та літератури, учасниками якого стали 99 педагогів закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

02.05.2024 - 07:15

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять. У цей день, 16 травня 2024 року, традиційний український̆ одяг одягнуть люди в 70 країнах світу.

01.05.2024 - 09:56

Відповідно до листа Національного центру «Мала академія України» від 26.04.2024 № 1.2/2.2-371 у жовтні-листопаді 2024 року планується проведення фінального етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків. У листі надаються завдання ХХХ Всеукраїнського турніру юних хіміків.

01.05.2024 - 07:41

Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, батьків та педагогів до участі в освітній акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу».

З 1 по 5 травня з нагоди Великодня та Всесвітнього дня щедрості триватиме прийом робіт у номінації “Смаколики для наших захисників України”. Просимо надіслати фото-або відеозвіти про те, як учасники освітнього процесу зробили та передали військовим паски, великодні поробки та листівки тощо.
       З 6 по 16 травня з нагоди Дня матері, Дня сім’ї та Дня вишиванки чекаємо на матеріали в номінації «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

30.04.2024 - 09:56

29 квітня 2024 року в режимі відеоконференції відбулося перше заняття в Школі дистанційного навчання для вчителів географії, учасниками якого стали 52 педагоги закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

30.04.2024 - 07:43

Департамент освіти від щирого серця дякує всім, хто став частинкою освітньої акції «Від серця до серця» – марафону вдячності тим, хто щодня надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє на всіх фронтах, кордонах і в тилу.

29.04.2024 - 12:50

Війна змінює нашу країну щодня. Через активні бойові дії постійно збільшується кількість людей з інвалідністю. Це актуалізує запит на безбарʼєрність міської інфраструктури та нові освітні ініціативи в цьому напрямку. На сьогодні в Україні активно впроваджується політика безбар'єрності, яка спрямована на створення рівних та комфортних умов для всіх громадян, незалежно від обставин. Йдеться про доступ людини до роботи, інформації, освіти, сфери послуг, можливість вільно пересуватися в просторі, соціалізуватися та залучатися в життя громади. Політика безбар'єрності має стати наскрізною та включатися до всіх довгострокових рішень та програм на національному та місцевому рівні.

29.04.2024 - 08:26

27 квітня 2024 року Національним аерокосмічним університетом ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради в безпечних умовах проведено фінальний тур математичного квесту «Космічна матемагія», у якому змагалися три найсильніші учнівські команди - переможці попереднього відбіркового етапу: ХЛ №№ 46, 89 та 161 «Імпульс».

26.04.2024 - 14:07

25 квітня 2024 року в рамках співпраці Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників із Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С.Сковороди на платформі Сковорода-хабу проведено вебінар «Актуальні питання викладання історії України». Учасниками заходу стали 90 вчителів історії закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

26.04.2024 - 12:04

24 квітня 2024 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова організовано та проведено в режимі on-line на платформі ZOOM творчу майстерню для практичних психологів закладів освіти міста за темою «І творчість, і праця, і успіх», присвячену Всеукраїнському Дню психолога.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark